Kangurki

Sprzątanie Świata Kangurki

wtorek, 19 wrzesień 2017 05:30

 W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Dnia 15.09.2017r. nasze przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w akcji                  i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę przedszkola. Dzieci były pełne entuzjazmu zaopatrzone w rękawice ochronne i worki plastikowe przemierzały dumnie ulicami miasta. Po skończonej akcji zapytane jakich odpadów było najwięcej, odpowiedziały – papierosów   i puszek. Naszej akcji przyświecało motto „ Ziemia to nie śmietnik!”

 

ok2

191

Grupa I Nauczyciele Kangurki

GRUPA V "Kangurki"

nauczyciele:

Daria Jędrzejszyn - wychowawca i j. angielski

Izabela Kępka

Martyna Krysiak

Łukasz Kołodziejak - religia

Na skróty

Strona Główna

Shift + Alt + H

Szukanie

Shift + Alt + S

O przedszkolu

Shift + Alt + O

Aktualności

Shift + Alt + A

Galeria

Shift + Alt + G

Kontakt

Shift + Alt + K

Bip

Shift + Alt + X